TERAKE kiire, lihtne ja täpne tööaja mõõtmise abimees, mis aitab Sul jooksvalt täita vajaliku infoga aruanded ning hoiab ettevõtte kulud kontrolli all. Terake säästab kasutajale suure hulga aega ja raha ning juhtimiskulusid - kõik kulud on kontrolli all - masinakulud, tarvikud, materjalid ja tööaeg

TERAKE

Abimees tööaja ja -vahendite kasutuse korraldamiseks, mõõtmiseks ja seonduvaks aruandluseks. Kasutamiseks on vajalik konto https://app.terake.com/ keskkonnas.

TERAKE kiire, lihtne ja täpne tööaja mõõtmise abimees, mis aitab Sul jooksvalt täita vajaliku infoga aruanded ning hoiab ettevõtte kulud kontrolli all. Terake säästab kasutajale suure hulga aega ja raha ning juhtimiskulusid - kõik kulud on kontrolli all - masinakulud, tarvikud, materjalid ja tööaeg

TERAKE annab kiire ülevaate põllul tehtust. Info sisestatakse mõne nupule vajutusega. Äpi loojad on olnud tihedas koostöös põllumajandustootjatega ning on aru saanud millisest otsast tuleb tulemust mõõtma hakata. Kõik andmed lisatakse töö käigus tööprotsessis osaleja enda poolt, mis annab kõige täpsema ja vahetuma informatsiooni põllul toimuvast“. PÕLLUD saad kiirelt ja mugavalt importida otse ePRIAst. TERAKE annab sulle vabaduse kõiki andmeid sisestada ja kontrollida otse mobiilist, põllul tööd tehes. Kõik tööd ja materjalid, mis lisatud, lähevad automaatselt põlluraamatusse ja erinevatesse kuluaruannetesse.

Lihtsad 5 sammu täidavad jooksvalt kuluaruanded ja põlluraamatu, koguneb info tööajaarvestuseks ning samaaegselt salvestuvad mototunnid, kasutatud materjalid ja kogused.

Teenindusettevõtted kasutavad seda rakendust: kokad köögis, klienditeenindajad saalis ning puhastusteenindaja. Eesmärk on saada ülevaadet töötajate töötundidest, et saaks vältida ületundide tegemist ning selle järgi järgmise kuu graafiku loomist. Selgub kui palju aega kulub ürituste ettevalmistamiseks, igapäevasteks koristustöödeks enne avamist, lõunasöögi valmistamiseks, inventuurideks jne. Tulevikus on ettevõttel lihtsam ning kiirem koostada aruandeid tehtud tööde järgi ning selle läbi mõõta ka ressursside kasutamist.

TERAKE rakendus sobib ettevõttele, kus tööiseloom nõuab pidevat liikumist ja on tihedalt seotud seadmete ja masinatega. Kasutades nutitelefoni ning tänapäeva rakenduste tehnoloogiat on ettevõttel võimalik registreerida töötunnid, kulunud materjalid ja läbitud objektid mõne liigutusega.

Selge ülevaade tööaegadest

Seadmetelt kogutud info liigub reaalajas automaatselt tarkvarasse. Mugav ja kasutajasõbralik keskkond annab lihtsalt ülevaade tööaegadest ja kasutatud masinatest ning materjalidest.

Registreeritud andmed liiguvad tarkvarasse ja seejärel eksporditakse aruanded Excelisse või majandustarkvara- või raamatupidamisprogrammi

Kasutades nutitelefoni rakendust on kõik töötaja saabumised ja lahkumised, töötunnid ning täpne asukoht internetipõhises keskkonnas koheselt nähtavad. Nutitelefoniga on võimalik reaalajas minimaalsete kuludega andmeid edastada. Kogu andmevahetus serveri ja nutiseadmete vahel on automaatne. Kõik olulised andmed lisatakse töökäigus mobiilses seadmes, mis töötab ka offline’s

Kasutades rakendust kuvatakse nutitelefoni ekraanil töötajale selge tagasiside, kas tööaja registreerimine õnnestus ja kas seda tehti õigest asukohast. Alati on näha kas tööaeg on hetkel pooleli või juba suletud.

Funktsionaalsus

·       Kasuta GPS asukoha määramist ja väldi kuritahtlikku registreerimist valest asukohast

·       Reaalajas andmete edastamise tehnoloogia aitab koheselt näha kes saabus või lahkus

·       Nutitelefoni rakendus töötab Terake internetipõhise tarkvaraga

Kasud

·       Paraneb töökeskkonna distsipliin

·       Rahaline kokkuhoid täpse tööajaarvestuse abil

·       Reaalajas informatsioon töötajate saabumiste ja lahkumiste kohta

·       Kaob tunnilehtedega seotud aeganõudev paberimajandus

·       Tööajaarvestus ehk tundide kokku arvutamine muutub automaatseks

Kellele sobib?

·       Põllumajandus, tootmine

·       Restoran, pubi, hotell, ööklubi, catering

·       Logistika ja laondus

·       Puhastus, koristus

·       Ehitus

Kasuta API-t ja liidesta TERAKE oma tänase tarkvaraga

API teeb andmete sünkroniseerimise teiste aplikatsioonidega lihtsaks. TERAKE tarkvarast on võimalik pärida objekte, kuupäevasid, töötajaid, tööaega, materjale jne.